Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sırala
Filtrele
Sonuçları Filtrele
Uygula
Tur Bulundu
Uygula

Sanatçılar ve şairler ülkesi Almanya’nın barok ve gotik mimari ile bezenmiş Orta Çağ’ı andıran sokaklarında masal diyarlarına dalarken kulağınıza ünlü Alman besteci Beethoven’in mükemmel ezgilerinin gelmesini ister misiniz? O halde harika bir Almanya turuna kesinlikle katılmalısınız.

Almanya deyince aklımıza gelen ilk şehir muhakkak ki Berlin’dir. Berlin sanata olan düşkünlüğü, tarihi yapısının günümüze kadar korunmuş yapısı ile muhteşem bir şehir olarak karşınıza çıkacaktır. Berlin’deki ilk durağınız hareketli yapısıyla Potsdamer Meydanı olmalıdır. Alışveriş merkezleri, dükkânları ve renkli binaları ile eğleneceğiniz bir yer olacaktır.

Dilerseniz Berlin turlarına katılarak, Berlin’i baştanbaşa doyasıya yaşayabilirsiniz. Berlin’in simgelerinden Brandenburg Kapısı’nı da mutlaka görmeli ve fotoğraflamalısınız. Kapı üzerinde bulunan dört atlı figürü ilginizi çokça çekecektir.

Berlin’in simgelerinden Berlin Duvarı, Almanya Cumhurbaşkanı’nın konakladığı Bellevue Sarayı, Berlin’in en eski saraylarından Charlottenburg Sarayı, Berlin Olimpiyat Stadyumu bu şehirde görmeniz gereken diğer önemli yerlerdir.

Almanya’nın önemli şehirlerinden ve Oktoberfest’e ev sahipliği yapan saraylar ve müzeler şehri Münih’te Alman tarihini en iyi şekilde özümsemek için Deutsches Müzesi’ni gezmelisiniz. Ardından Alte Pinathoek Müzesi’ni gezip eşsiz resim ve heykel koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Almanya turları yeni evli çiftler için de harika balayı turları seçenekleri içinde yer alabilir. Özellikle Orta Çağ’ın o barok ve gotik mimarisini seven çiftlerimiz için çok güzel bir tatil turu haline gelebilir.

Saraylar şehri Münih’te Nymphenburg Sarayı ve Linderhof Sarayı görmeniz ve ziyaret etmeniz gereken saraylardandır. Ayrıca dini yapılardan Frauenkirche Kilisesi ve St. Peter Kilisesi’ni de ziyaret etmelisiniz.

Köln’de görmeniz gereken şehir ile özdeşleşmiş yapı Kölner Dom Katedrali’dir. Ayrıca Romanesk mimari tarzı yansıtan St. Ursula, St. Gereon, St. Cecilia, St. Andreas kiliselerini de görmelisiniz.

Kale ve sarayları ile ünlü Düsseldorf’un sokaklarını arşınlayabilir Scholass Benrath bölgesindeki müzeleri gezebilirsiniz.

Yürüyerek gezilecek Alman şehirlerinden Hamburg’da ise Belediye Binası ve St. Michaelis Kilisesi şehirde gezmeniz gereken ilk yerlerdir.

Yeşilliği ve müzeleri ile dikkati çeken şehir Stuttgart’ta ise Eski Saray ve Yeni Saray’ı, Eski Eyalet Müzesi’ni ziyaret edebilir ve şehrin sembolü Kara Orman’a güzel bir doğa turuna katılabilirsiniz.

Avrupa’nın incisi Almanya’nın gotik üslubunu sokaklarında yürüyerek yaşamak sanatın, müziğin şehirlerinde sanatı ta iliklerinizde hissetmek isterseniz erken rezervasyon kampanyasından faydalanıp Almanya turlarına kesinlikle katılmalısınız. Mutlu ve huzurlu bir tatil dileriz.