Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Hakkımızda


Turizm sektöründe yaklaşık 20 yıla varan bir deneyimin ardından en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmak amacıyla kurulan tatildeysen.com, TÜRSAB’a  (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) kayıtlı 14301 A grubu tur operatörüdür.

Sektöre yeni bir soluk getirme anlayışıyla faaliyetlerimize başladığımızdan, %100 misafir memnuniyeti ve kaliteli hizmet öncelikli prensiplerimiz arasındadır. Her bütçeye hitap eden tatil fırsatlarıyla misafirlerimizin beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında yurt içi ve yurt dışı otelleri ile birlikte; yurt dışı turları, kültür turları, kıbrıs otelleri, uçak bileti ve araç kiralamaya kadar tüm tatil ve seyahat organizasyonları yer almaktadır.

Ortaya koyduğumuz vizyoner bakış açısı ve tatil ruhuna hitap eden yaklaşımlarla hayalini kurduğunuz tatil deneyimini tatildeysen.com ile elde edeceksiniz. Tıpkı sloganımızda olduğu gibi “Tatildeysen Özgürsün, Tatildeysen Mutlusun”

Vizyonumuz
Bizim için tatil ruhen ve bedenen dinlenmek, yenilenmek anlamını taşıyor. Eminiz ki sizler için de bu durum farksız. Bundan ötürü de iyi bir tatil için minimum efor ve maksimum konfor oldukça önemli. Tatildeysen.com size, stresten arınmış ve tüm planlamaları tarafımızca yapılmış bir seyahat deneyimi sunuyor.

Kaliteli hizmet anlayışı, misafir memnuniyeti ve her bütçeye uygun tatil konseptleri oluşturma vizyonu ile hareket ederiz. Bizler daima insan ilişkilerinin gücüne ve samimiyete inanan bir işletmeyiz. Güvene dayalı kurduğumuz iletişim şekli ile de beklentileri karşılama gayretindeyiz. Ortaya koyduğumuz bu temel, bizim itici gücümüzü oluşturuyor. Tatildeysen.com ile güvenli, hesaplı ve bir o kadar da eşsiz bir tatil planı artık hayal değil.

İster yurt içi isterseniz de yurt dışında sizler için en iyi tatil seçeneklerini planlarken, aynı zamanda en iyi seyahat deneyimini sunma prensibini savunuyoruz. Yıl boyunca gerçekleştirmeyi planladığımız kampanyalar ile sizi hayalinizdeki tatile kavuşturmak için çalışıyor ve bu doğrultuda kendimizi yenilemeyi sürdürüyoruz.

Sektörde pek çok ilke ve yeniliğe imza atarak tercih edilen bir marka haline gelmek ise bizim en büyük amacımız.
Tatildeysen.com, size daima en iyi tatil rotalarını oluşturarak en nezih otellerde konaklamanız, eşsiz mekanlarda vazgeçilmez tatları deneyimlemeniz ve en iyi fiyat garantisini sunmak için çalışıyor.

Vizyoner bakış açımız ile yaratmayı düşündüğümüz bu sinerjinin, her bir birey üzerinde pozitif etkiler bırakacağını biliyor ve bu doğrultuda ince eleyip sık dokuyoruz. Bizi tercih eden her bir konuğumuzun yüzünde güzel bir tebessümle hatırlanmak, ana misyonumuz dersek yanlış ifade etmiş olmayız.

Yurt içi ve yurt dışında adından sıkça söz ettiren bir marka olma çabamızın, sunduğumuz hizmet ve konuklarımızın elde ettiği deneyim ile mümkün olduğunun farkındayız. Bu farkındalık, bize her zaman yeni atılımlar ile ufkumuzu genişletmeyi ve dolayısıyla da misyonumuzu tamamlamak için hiç durmadan çalışmamız gerektiğini hatırlatıyor.

Misyonumuz
Ortaya koyduğumuz yenilikçi anlayış ve her şeyin önüne koyduğumuz misafir memnuniyeti ile kısa sürede Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm acentelerinden biri olmayı ilke edindik.


Kurumsal Bilgiler

Şirket Ünvanı: TATİLDEYSEN TURİZM OTELCİLİK VE ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kurucu: Gökhan ÇOLAK

Ticaret Sicil Numarası: 384038

Tursab Belge No: 14301

E-ticaret.gov.tr Etbis Kayıt No: 5110430406755506

Vergi Dairesi ve Numarası: Göztepe - 8310962860

Mersis No: 0831096286000001

Genel Müdürlük Adres: FENERBAHÇE MAH. ATLIHAN SK. MENEKŞE APT. NO: 14 İÇ KAPI NO: 1 KADIKÖY/ İSTANBUL 

Çagrı Merkezi : 0850 242 01 01 (Çağrı merkezimiz hafta içi 10:00-18:00, saatleri arasında hizmet vermektedir.7/24 info@tatildeysen.com e-mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.)