Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sırala
Filtrele
Sonuçları Filtrele
Uygula
Tur Bulundu
Uygula

İspanya Turları

Ilık Akdeniz ikliminin sizi mest ettiği sanatın kokusunu tüm İspanyol sokaklarında duyacağınız harika bir İspanya tatiline var mısınız? O halde sizi bu harika turda İspanya’nın birbirinden güzel şehirleri bekliyor olacak.

Gaudi’nin şehri Barselona’da sanatı iliklerinize kadar hissedecek, İspanya’nın başkenti Madrid’de tarihi yapılardan ve sokaklardan gözlerinizi alamayacak, özgürlüğün ve eğlencenin adası İbiza’dan ayrılmak istemeyecek, Sevilla’da Endülüs tarihi ve mimarisinin can alıcı eserleri ile karşılaşacak ve başınız dönecek.  

Gaudi’nin baştan yarattığı efsane şehir Barselona’da görmeniz gereken ilk nokta heykellerinin şaheserliği ile mest olacağınız Plaza De Catalunya Meydanı olmalıdır. Sonrasında ise Barselona’nın hareketli ve eğlenceli caddesi La Rambla Caddesi’nde sokak sanatçılarının ve ressamlarının gösterilerine hayran kalacaksınız.

Barselona’da görmeden ayrılmamanız gereken yerler arasında limanda gemileri karşılar gibi duran Kristof Kolomb Heykeli ve devasa göz alıcı görüntüsüyle Gaudi’nin mükemmel eseri La Sagrada Familia Kilisesi bulunmaktadır.

İspanya turları yeni evli çiftlerin aşklarını yaşayabilecekleri harika balayı turları içerisinde de yer almaktadır. Yeni çiftlerin unutamayacakları bir balayı yaşamaları İspanya şehirlerinin aşk kokan sokaklarında bir harika olacaktır.

İspanya’nın başkenti Madrid’de ise bol bol müze gezebilirsiniz, sanatı doyasıya yaşayabilirsiniz. En önemli müzeler arasında Reina Sofia Müzesi, Prado Müzesi, Thyssen Bornemizsa Müzesi bulunmaktadır.

Tabii Madrid’in en haraketli meydanlarına da mutlaka nüfuz etmelisiniz. Alışverişin kalbinin attığı Plaza Mayor ve içinde 150’ye yakın binayı barındıran devasa avlusuyla zamanında boğa güreşlerinin yapıldığı bu nostaljik şehir meydanından çok güzel duygularla ayrılacaksınız.

İspanya’nın güzeller güzeli adası İbiza’da gündüz denizin ve kumsalların tadını çıkarırken gece kendinizi dur durak bilmeyen bir eğlencenin kollarına bırakabilirsiniz.

Mimarisi ile büyüleneceğiniz katedraller ve saraylar şehri Sevilla’da ilk durağınız Kristof Kolomb’un da mezarının bulunduğu Sevilla Katedrali olmalıdır.  Ardından göz alıcı mimarisiyle Alcazar Sarayı’nı ziyaret etmelisiniz.

Sevilla’nın kalbinin attığı canlı ve enerjik meydanı Plaza de Espana’ya mutlaka adımınızı atmalı sonrasında ise boğa güreşlerini izleyebileceğiniz Sevilla Arenası’na doğru yol almalısınız.

İspanya’nın zengin kültürü, mimarisi ve muhteşem doğası ile harika bir İspanya turu geçirmek istiyorsanız bir an evvel erken rezervasyon kampanyasından faydalanmalı ve İspanya’yı doyasıya yaşamalısınız. Mutlu bir tatil dileriz.